Bardzo serdecznie witamy na stronie naszego zespołu muzycznego Pro-Fill.
Zespół na imprezach plenerowych, koncertach oraz na życzenie Państwa Młodych gra w pięcioosobowym składzie. Pro-Fill tworzą trzy osoby: Magdalena – wokalistka, Filip – wokalista grający na instrumentach klawiszowych oraz Patryk – gitarzysta – wokalista. Naszą muzykę adresujemy do wszystkich osób którym zależy na tym, aby na ich uroczystości rozbrzmiewała żywa muzyka. Nasze świeże, ekspresyjne i energetycznie brzmiące głosy podpieramy solidnymi i równie dobrze brzmiącymi aranżami. Gitara nadaje tym wykonaniom rockowego smaczku lub, jeśli zachodzi taka potrzeba, nutkę nostalgii w akustycznych klimatach. Repertuar naszego zespołu to polskie i światowe hity. Staramy się, aby każdy w naszej muzyce odnalazł coś dla siebie. Dla młodszej części naszych gości nie zabraknie najnowszych hitów, natomiast osoby dojrzalsze będą mogły zatańczyć walce, tanga oraz oczywiście polki. Staramy się być na bieżąco z nowościami, koncentrujemy się głównie na tym, aby już pierwsze dźwięki naszej muzyki powodowały nieodpartą chęć wyprawy na parkiet! Nie jest dla nas problemem poprowadzenie oczepin i zabaw weselnych.
Co możemy Państwu zagwarantować? Na pewno energię, uśmiech i radość z wykonywanej pracy, która praktycznie zawsze udziela się odbiorcom. Na pewno solidność, punktualność i kulturę osobistą. Na pewno czyste, mocne i przejrzyste brzmienie. Na pewno atrakcyjne ceny!!!
Zagramy zarówno w dużej sali weselnej jak i ogródku przy-kawiarnianym, w sali konferencyjnej i w prywatnym domu, na wydarzeniu firmowym jak i na urodzinach, dla setek gości i dla kilkunastu osób.
Drodzy Państwo – przystępne ceny, jakość wykonywanych usług i opinie zadowolonych gości pozwalają nam z całkowicie czystym sumieniem polecić się na Państwa uroczystość.

Pozdrawiamy i zapraszamy: Filip, Magda, PatrykZespół Pro-Fill

Pozdrawiamy,
Zespół Pro-Fill